czwartek, 23 maja 2013

Naród Przeciw Państwu

Na początku trzeba sobie zadać pytanie czy Państwo jest dla Narodu czy jest na odwrót? Jeżeli uważasz ze Państwo jest ważniejsze czy równoważne z Narodem to możesz tego nie czytać. Jeśli jednak Naród dla Ciebie to najwyższe dobro a Państwo to drugorzędna rzecz to zapraszam.

Ja stawiam na ta drugą opcję, ponieważ jestem Nacjonalistą.
Naród powinę być naszym oczkiem w głowie,  a nie państwo czy nasze własne potrzeby. Państwo jest tylko narzędziem dla dobra wspólnoty narodowej. A nie głównym powodem naszej działalności, i to odróżnia mnie od prawicy. Istnieliśmy jako naród bez państwa, przez ponad 123 plus lata sowieckiej okupacji, aż po dzień dzisiejszy bo 3 czy tam 4RP to nie jest Polska. Duch i postawy patriotyczne cały czas były silne w Narodzie. Oczywiście nie mowie o braku państwa bo jednak poglądy narodowo anarchistyczne Jungera czy Southgate maja po części racje ale są utopijne i dlatego traktuje je jako ciekawostkę.(Opisze je w innym tekście)
A obecnie dlaczego nie szanujemy państwa w którym żyjemy? Ponieważ ono nie ma nic wspólnego z Polska i nie jest kontynuatorem II RP, która była ostatnim wolnym państwem Polskim( czy dobrze rządzona czy nie to inna sprawa, ale kierowana przez Polaków). System ukształtował się tylko na terenie naszej ojczyzny i utworzył po 89 twór zwany III Rp. Władze przejęła pseudo opozycja z Walesa na czele. Zmiany które wprowadzili byly tylko pokazowe. Pełne sklepy, dostęp do zachodu czy kablówka. Z drugiej strony wyprzedawanie/likwidowanie ciężkiego przemysłu, zaniżenie poziomu edukacji i ustawienie pseudodemokracji. Do tego możemy dodać wprowadzenie zabójczego dla polskiego organizmu  kapitalizm. Wprowadzenie do Nato i Unii było tylko kolejnym krokiem do zniszczenia narodu polskiego.
Były to kroki do zbudowania nowego komunizmu,  komunizmu europejskiego pod flaga Unii. Utworzenie jednej wspólnej nacji europejskiej. Dochodzi do licznych represji, odbieranie praw, oraz do stopniowej inwigilacji obywatela. Są to min powody dla których odrzuciłem jakiekolwiek więzi z Państwem. Liczy się obecnie tylko naród i jego przyszłość.
Z tej przyczyny każdy nacjonalista powinę działać na przekór tego państwa. Od ulicznej polityki(manify,  przez pomoc dla rodaków w trudnej sytuacji życiowej) po oficjalne metody władzy(narodowo rewolucyjna partia, samorządy pracownicze i uczniowskie). Dlatego proponuje samozorganizowanie się i tworzenie oddolnego ruchu oporu. W miejsce obecnego państwa sugeruje utworzenie republiki narodowej na zasadach demokracji bezpośredniej, gospodarki mieszanej(ciężki przemysł, szkolnictwo, służba zdrowia, wojsko zarządzane na zasadach syndykatów, pozostałe sektory przemysłu w rękach prywatnych, ustawy antymonopolowe, opieka i pomoc socjalna dla każdego obywatela) i samorządów lokalnych.
Dlatego trzeba odrzucić klasowe a także szowinizm narodowy ( w stosunku do Ukraińców, Niemców czy Rosjan).. I dla tego powinnyśmy sobie darować groźby o odzyskaniu Wilna czy Lwowa. Są to teraz ziemie  Ukrainy i powinnyśmy skupić się na  pomocy naszym rodakom na tych terenach. A trwając się cały czas szowinizmu narodowego nie uda nam się ocalić naszej Matki Europy. Czeba z większa ufnością nawiązywać kontakty z nacjonalistami z całej europy. Historia historią minęła i nie możemy obwinąć cały czas np Rosjan za Katyń czy Niemców za nazizm. Ale szukać wspólnych celów. Każdy naród ma prawo to samostanowienia i żaden inny nie powinien na niego wpływać. Ponieważ wolność jest równoważna z nacjonalizmem Kiedy jedna jednostka nie będzie wolna to wszyscy będziemy zniewoleni. Razem musimy Budować wspólną Europe wolnych i narodowych społeczeństw.
Nie wyznaje  już prymitywnego rasizmu czy eugeniki. Opowiadam się za separatyzmem rasowym. Ponieważ każda rasa ma własną historie, i też rozwinęła się w innych warunkach. Nie ma co się oszukiwać ze jesteśmy samo wystarczalni jako białą rasa i tak samo każda inna, musi współpracy z inną.  Nie jest to sprzeczne z pojęciem dumy narodowej czy rasowej. Natomiast zagrożeniem dla wszystkich jest proces tworzenie społeczeństwa jedno kulturowego. Skutki będą opłakane dla całej ludzkości. Rasy powinny funkcjonować na zasadach współpracy oraz samodzielnego istnienia. Jednak największym obecnie niezagrożeniem dla wszystkich wolnych ludzi jest syjonizm. Dowody codziennie mamy w Palestynie. Naród który sam doznał ogromnych prześladowań, urządza takie samo piekło a jak nie większe arabom. Cały czas obwinia wszystkich o II w.ś. Zapominając ze wszystkie inne nacje doznały również olbrzymich krzywd. Często też syjoniści maja silną władzę w polityce rożnych krajów, wprowadzają coraz silniejsze ustawy i działania przeciwko gojom. Izrael jest dowodem na to jak będą postępować z nie żydami jak osiągną swój cel - ogólnoświatowy syjonizm. Stąd moje poparcie dla Hamasu, Hezbollahu czy części państw Arabskich w walce i krytyce Izraela. Dlatego naszym obowiązkiem jest wsparcie i możliwa współpraca z Nacjonalizmem Arabskim przeciw Syjonizmowi. Chciałbym zaznaczyć ze nie każdy Żyd jest zły, istnieją organizacje żydowskie np Neturei Karta. którzy aktywnie wspierają działania antysyjonistyczne oraz są za zlikwidowaniem Izraela.

Oczywiście muszę poruszyć  temat emigracji do polski która jest coraz liczna. Nie mam nic przeciw, jeżeli pracują legalnie uczą sie języka czy maja szacunek do mojej ojczyzny. W przeciwnym razie powinny zostać odesłani do kraju pochodzenia. Osobnym wątkiem są międzynarodowe korporacje cześć z nich ma ogromne wpływy na politykę światową i jak poszczególnych państw. Dlatego takie firmy powinny być poszczególnym nadzorem i mięć całkowity zakaz wmieszania sie w sprawy wewnętrzne. Samorządy pracownicze powinne być szczególnie wspierane i aktywne w takich  zakładach.

   Tylko Rewolucja napędza zmiany i  ona da Nam możliwość wprowadzenia wyżej wymienionych zmian.
 Narod!!! Wolnosc!!! Rewolucja!!!

Ps Kolejny tekst pojawi sie za ok tydzien.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz